Thunders.idle.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Thunders.idle.ro

thunders.idle.ro
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Gametracker
Ultimele subiecte
» Reclamatie eCodat!?
Reclamatie Adminilor Pacii. Icon_minitimeSam Noi 13, 2010 3:02 am Scris de Tweety-girl

» eCodat!?
Reclamatie Adminilor Pacii. Icon_minitimeSam Noi 13, 2010 2:57 am Scris de Angel

» Sami scoateti si mie banul
Reclamatie Adminilor Pacii. Icon_minitimeSam Oct 02, 2010 5:33 pm Scris de igOr

» Vreau unban
Reclamatie Adminilor Pacii. Icon_minitimeLun Apr 05, 2010 10:40 pm Scris de Mrs

» CERERE UNBAN
Reclamatie Adminilor Pacii. Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 11:07 pm Scris de danutz

» death angel nu stie sa foloseasca adminu
Reclamatie Adminilor Pacii. Icon_minitimeDum Mar 28, 2010 5:26 am Scris de juravleflorin

» death angel jos
Reclamatie Adminilor Pacii. Icon_minitimeDum Mar 28, 2010 5:04 am Scris de juravleflorin

» death angel nu stie sa foloseasca adminu
Reclamatie Adminilor Pacii. Icon_minitimeDum Mar 28, 2010 5:00 am Scris de juravleflorin

» Cerere Unban
Reclamatie Adminilor Pacii. Icon_minitimeVin Mar 26, 2010 6:03 pm Scris de Cotici.

Mp3 Player
Top postatori
™FastEX™
Reclamatie Adminilor Pacii. Vote_lcapReclamatie Adminilor Pacii. Voting_barReclamatie Adminilor Pacii. Vote_rcap 
sDn^^^
Reclamatie Adminilor Pacii. Vote_lcapReclamatie Adminilor Pacii. Voting_barReclamatie Adminilor Pacii. Vote_rcap 
CoCosU TurBaT
Reclamatie Adminilor Pacii. Vote_lcapReclamatie Adminilor Pacii. Voting_barReclamatie Adminilor Pacii. Vote_rcap 
LiFe
Reclamatie Adminilor Pacii. Vote_lcapReclamatie Adminilor Pacii. Voting_barReclamatie Adminilor Pacii. Vote_rcap 
TaNnY
Reclamatie Adminilor Pacii. Vote_lcapReclamatie Adminilor Pacii. Voting_barReclamatie Adminilor Pacii. Vote_rcap 
>*s2*<
Reclamatie Adminilor Pacii. Vote_lcapReclamatie Adminilor Pacii. Voting_barReclamatie Adminilor Pacii. Vote_rcap 
Faby
Reclamatie Adminilor Pacii. Vote_lcapReclamatie Adminilor Pacii. Voting_barReclamatie Adminilor Pacii. Vote_rcap 
SRX_3
Reclamatie Adminilor Pacii. Vote_lcapReclamatie Adminilor Pacii. Voting_barReclamatie Adminilor Pacii. Vote_rcap 
mayerwow
Reclamatie Adminilor Pacii. Vote_lcapReclamatie Adminilor Pacii. Voting_barReclamatie Adminilor Pacii. Vote_rcap 
cLauDe CeNnI
Reclamatie Adminilor Pacii. Vote_lcapReclamatie Adminilor Pacii. Voting_barReclamatie Adminilor Pacii. Vote_rcap 

 

 Reclamatie Adminilor Pacii.

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
fun

fun


Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 18/06/2009
Varsta : 33

Reclamatie Adminilor Pacii. Empty
MesajSubiect: Reclamatie Adminilor Pacii.   Reclamatie Adminilor Pacii. Icon_minitimeMier Mar 10, 2010 9:35 pm

Sunteti toti praf sunt mici exceptii da majoritatea tineti invers arma in mana. Alfredo pe tine te bate cel mai tare ma acuzi de aim da fara nici o dovada un demo un ss ceva. Fastex juca cu aim a fost prins ai trecut cu vederea. Eu ca te bat la 1 la 1 repede sari cu aim si alte magarii da'o'n masa de treaba joc de 2 ani pe serverul pacii si tot ma acuzi de coduri. Sa-ti mai zic ceva numai da admin la toti copii retardati numai acuza playerii de coduri daca tu nu stii sa joci calumea.

PS. Respect adminilor care'si fac treaba chit ca'i mica lista la asta.
Sus In jos
aiauzitdemine

aiauzitdemine


Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 02/08/2009
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Reclamatie Adminilor Pacii. Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Adminilor Pacii.   Reclamatie Adminilor Pacii. Icon_minitimeMier Mar 10, 2010 10:06 pm

asta e Rodul ca toti copilasi de 14-15 ani au admin..datorita ca tin cate 20-30 de redirecte inainte sa se duca la scoala si dupa ce vin aksa de la 6 la 10 k le da mami stingerea la calculator. Dati in continuare admine la toti copii..parca era vorba la cererea aia de admin ca dati admine la cei kre au Steam? unde apare asta? in afara de v3v si tanny kre era..nu mai vad niciun admin care sa aibe steam?..nu k intotdeauna steamu ar schmba un jucator, da cine are steam nu il are degeaba Smile cat despre tine Fun te-am admirat mereu cum joci, poate imi lasi un id de steam:)
Sus In jos
fun

fun


Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 18/06/2009
Varsta : 33

Reclamatie Adminilor Pacii. Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Adminilor Pacii.   Reclamatie Adminilor Pacii. Icon_minitimeMier Mar 10, 2010 10:32 pm

Degeaba ai steam si eu am steam si tot mi-a dat ban am pgl gui nu am config joc default si el crede ca am cine stie ce aim sau alte porcarii. fun90 e id-ul de steam.
Sus In jos
aiauzitdemine

aiauzitdemine


Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 02/08/2009
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Reclamatie Adminilor Pacii. Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Adminilor Pacii.   Reclamatie Adminilor Pacii. Icon_minitimeMier Mar 10, 2010 10:52 pm

ai scripturi=))
Sus In jos
max3semne89

max3semne89


Numarul mesajelor : 27
Data de inscriere : 25/07/2009
Varsta : 34
Localizare : undeva-n Balcani

Reclamatie Adminilor Pacii. Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Adminilor Pacii.   Reclamatie Adminilor Pacii. Icon_minitimeMier Mar 10, 2010 10:56 pm

cfg de 1Gb Exclamation Exclamation Exclamation lol!
Sus In jos
LiFe
Membru de Onoare
Membru de Onoare
LiFe


Numarul mesajelor : 78
Data de inscriere : 04/07/2009
Varsta : 32
Localizare : Brasov

Reclamatie Adminilor Pacii. Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Adminilor Pacii.   Reclamatie Adminilor Pacii. Icon_minitimeMier Mar 10, 2010 11:01 pm

eu am 15 ani de fapt acuma sa va zic varsta mea..... sandala poate confirma


si daca vi se pare ca nu mi-am facut treaba asta e.... oricum ce treaba sa fac daca fac un ss de ce il fac? daca vreau sa dau o mapa la vot vine vev si schimba direct? daca vreau sa dau un gaga vine altu si il scoate cate si mai cate......
Sus In jos
fun

fun


Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 18/06/2009
Varsta : 33

Reclamatie Adminilor Pacii. Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Adminilor Pacii.   Reclamatie Adminilor Pacii. Icon_minitimeMier Mar 10, 2010 11:27 pm

Welcome to thunder serverul tuturor posibilitatilor

PS. Epica e gluma cu cfg de 1 gb Smile)=))
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie Adminilor Pacii. Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Adminilor Pacii.   Reclamatie Adminilor Pacii. Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatie Adminilor Pacii.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie By Nex
» Reclamație FastEX
» Reclamatie Meryse
» Reclamatie droOanga
» Reclamație Sandala

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Thunders.idle.ro :: Thunders.idle.ro :: Reclamatii Admin-
Mergi direct la: