Thunders.idle.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Thunders.idle.ro

thunders.idle.ro
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Gametracker
Ultimele subiecte
» Reclamatie eCodat!?
Reclamație FastEX Icon_minitimeSam Noi 13, 2010 3:02 am Scris de Tweety-girl

» eCodat!?
Reclamație FastEX Icon_minitimeSam Noi 13, 2010 2:57 am Scris de Angel

» Sami scoateti si mie banul
Reclamație FastEX Icon_minitimeSam Oct 02, 2010 5:33 pm Scris de igOr

» Vreau unban
Reclamație FastEX Icon_minitimeLun Apr 05, 2010 10:40 pm Scris de Mrs

» CERERE UNBAN
Reclamație FastEX Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 11:07 pm Scris de danutz

» death angel nu stie sa foloseasca adminu
Reclamație FastEX Icon_minitimeDum Mar 28, 2010 5:26 am Scris de juravleflorin

» death angel jos
Reclamație FastEX Icon_minitimeDum Mar 28, 2010 5:04 am Scris de juravleflorin

» death angel nu stie sa foloseasca adminu
Reclamație FastEX Icon_minitimeDum Mar 28, 2010 5:00 am Scris de juravleflorin

» Cerere Unban
Reclamație FastEX Icon_minitimeVin Mar 26, 2010 6:03 pm Scris de Cotici.

Mp3 Player
Top postatori
™FastEX™
Reclamație FastEX Vote_lcapReclamație FastEX Voting_barReclamație FastEX Vote_rcap 
sDn^^^
Reclamație FastEX Vote_lcapReclamație FastEX Voting_barReclamație FastEX Vote_rcap 
CoCosU TurBaT
Reclamație FastEX Vote_lcapReclamație FastEX Voting_barReclamație FastEX Vote_rcap 
LiFe
Reclamație FastEX Vote_lcapReclamație FastEX Voting_barReclamație FastEX Vote_rcap 
TaNnY
Reclamație FastEX Vote_lcapReclamație FastEX Voting_barReclamație FastEX Vote_rcap 
>*s2*<
Reclamație FastEX Vote_lcapReclamație FastEX Voting_barReclamație FastEX Vote_rcap 
Faby
Reclamație FastEX Vote_lcapReclamație FastEX Voting_barReclamație FastEX Vote_rcap 
SRX_3
Reclamație FastEX Vote_lcapReclamație FastEX Voting_barReclamație FastEX Vote_rcap 
mayerwow
Reclamație FastEX Vote_lcapReclamație FastEX Voting_barReclamație FastEX Vote_rcap 
cLauDe CeNnI
Reclamație FastEX Vote_lcapReclamație FastEX Voting_barReclamație FastEX Vote_rcap 

 

 Reclamație FastEX

In jos 
+5
™FastEX™
max3semne89
xIN^
sDn^^^
memo90frost
9 participanți
AutorMesaj
memo90frost

memo90frost


Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 27/05/2009
Varsta : 33
Localizare : Tulcea-Constanta

Reclamație FastEX Empty
MesajSubiect: Reclamație FastEX   Reclamație FastEX Icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 4:46 am

Nick : FastEX;
Ora : 22:30;
Data : 3 martie 2010;
Demo : fast2 dem fast3 dem
Motiv : Aim + wall.
Sus In jos
http://www.mygarage.ro
sDn^^^
Owner
Owner
sDn^^^


Numarul mesajelor : 105
Data de inscriere : 23/05/2009
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti

Reclamație FastEX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamație FastEX   Reclamație FastEX Icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 5:09 am

Hai ma ce dreaq aolo e cod? mam uitat destul de bine nu e nimic..!!!
Sus In jos
https://thunder.catsboard.com/portal.htm
xIN^

xIN^


Numarul mesajelor : 19
Data de inscriere : 20/02/2010
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

Reclamație FastEX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamație FastEX   Reclamație FastEX Icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 5:21 am

....tocilarie... Sad ..aici eu spun ca si Alfredo.. Neutral nu mi se pare deloc..ca ar avea vr-e un cod Very Happy....la un moment dat.. vine un flash iar el se fereste de el ..danduse in spate si tragand de mouse intr-o parte... Sad deci eu spun ca e curat

FastEX CLEAN Smile
Sus In jos
max3semne89

max3semne89


Numarul mesajelor : 27
Data de inscriere : 25/07/2009
Varsta : 34
Localizare : undeva-n Balcani

Reclamație FastEX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamație FastEX   Reclamație FastEX Icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 5:47 am

hmm... nu pare sa aibe am deloc...cu atat mai putin wall... din pct meu de vedere e curat...
daca vreti aim va dau eu demo...sa vedeti acolo pe cineva care sustine ca nu are aim...
Sus In jos
memo90frost

memo90frost


Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 27/05/2009
Varsta : 33
Localizare : Tulcea-Constanta

Reclamație FastEX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamație FastEX   Reclamație FastEX Icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 7:37 am

Mai, ori nu ați jucat destul cs, ori țineți cu Fast. După ce moare în mod normal nu ți se mai mișcă ținta. Lui îi face de zici că e drogată. Când îi sare ținta de pe un om pe altul ala nu e aim (?), ce naiba, v-ați uitat pe pereți când se derula faza aceea? Am știut de la început că nu voi avea susținerea celor care nu au fost pe server la momentul respectiv. Dar așa este când te bazezi prea mult pe încredere. Păcat că mulți din cei care au fost diseară pe server nu au cont pe forum pentru a-și exprima opinia.
Sus In jos
http://www.mygarage.ro
max3semne89

max3semne89


Numarul mesajelor : 27
Data de inscriere : 25/07/2009
Varsta : 34
Localizare : undeva-n Balcani

Reclamație FastEX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamație FastEX   Reclamație FastEX Icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 8:09 am

1.la mana nu joc de foarte mult timp..
2 la mana nu tin cu nimeni... am dat ban si lui Aprylia care il consider prietenul meu...si altii
da sincer nu il vad unde ii sare tinta...
Sus In jos
™FastEX™
Membru de Onoare
Membru de Onoare
™FastEX™


Numarul mesajelor : 142
Data de inscriere : 04/06/2009
Varsta : 36
Localizare : Deva

Reclamație FastEX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamație FastEX   Reclamație FastEX Icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 9:34 pm

da ms de demo acelasi cuv k si alfredo zic...infine de cat tp ma cunoasteti ma?...de 2 zile?

si nu vad unde zici k sare tinta...cred k iti sare tie mousul...eu unul sincer nu vad asa ceva....joc cu sensivitate la mouse 14 eu nu trebuie sa fac cursa de 2 m sa misc tinta...


Ultima editare efectuata de catre ™FastEX™ in Joi Mar 04, 2010 9:44 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.biker-shop.ro
LiFe
Membru de Onoare
Membru de Onoare
LiFe


Numarul mesajelor : 78
Data de inscriere : 04/07/2009
Varsta : 32
Localizare : Brasov

Reclamație FastEX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamație FastEX   Reclamație FastEX Icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 9:36 pm

fastex o sa-l vad si eu .....


app n-ai dreptate de maie pot juca codat.... si zic ca pana attunci n-am jucat Wink
Sus In jos
fun

fun


Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 18/06/2009
Varsta : 33

Reclamație FastEX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamație FastEX   Reclamație FastEX Icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 9:41 pm

Asta'i problema te cunosc de aproape 2 ani cum doamne iarta'ma sa joci cu coduri ma? Fara suparare nu ati fost pe sv nu ati vazut cum ii facea tinta si cum dadea prin flash. Din nefericire tocilarul nu a prins faza cand ii dau flash in fata si el tot face fraguri (de_dust statea in baza la tero panda) Si are dreptate tocilarul nu se face nimic pentru ca este utilizator vechi . Totodata, Fastex te plictiseai,ai uitat cum se trage,aveai chef sa darami tot ce iti statea in cale? Voi nu vedeti nimic pentru ca il trati ca si cum e ownerul serverului fiti mai atenti la vizionarea demo-urilor si poate sa prindeti indiciile. Nu joaca asa de bine incat sa'l ia pe unu si sa'l "auda" pe altul la 90 de grade si sa'i sara tinta de pe un om pe altul .Ce'i drept s-a intamplat odata da s-a vazut clar (de_dust2 avea deagle in mana). Daca nu faceti nimic macar datii una dupa ceafa sa numai joace pe viitor(chit ca nu o sa recunoasca) Very Happy

PS. S-au inventat si coduri care nu dau numai la cap si faza aia cand ii sare tinta de pe ala de pe mid pe ala la porti e foarte suspecta.


Ultima editare efectuata de catre fun in Joi Mar 04, 2010 9:49 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
™FastEX™
Membru de Onoare
Membru de Onoare
™FastEX™


Numarul mesajelor : 142
Data de inscriere : 04/06/2009
Varsta : 36
Localizare : Deva

Reclamație FastEX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamație FastEX   Reclamație FastEX Icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 9:46 pm

ms de incurajare fun...sunteti toti de treaba...infine considerati-ma cum credeti eu unul o sa tac k nu prea am ce face dar va rog sa nu ma mai considerati un prieten...
Sus In jos
http://www.biker-shop.ro
™FastEX™
Membru de Onoare
Membru de Onoare
™FastEX™


Numarul mesajelor : 142
Data de inscriere : 04/06/2009
Varsta : 36
Localizare : Deva

Reclamație FastEX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamație FastEX   Reclamație FastEX Icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 9:49 pm

si cum zici tu la 90 de grade era de stiut k ii cineva acolo imposibil sa nu fie tinand cont k in fata mea aveam 3 coiechipieri ce se trageau in ei....si nu avea de unde a se trage decat din dreapta deoarece ce-l din fata nu mai stiu cine era murise deja...
Sus In jos
http://www.biker-shop.ro
fun

fun


Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 18/06/2009
Varsta : 33

Reclamație FastEX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamație FastEX   Reclamație FastEX Icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 9:56 pm

Ma omule ori bulan incredibil ori aim da ti s-a oprit tinta exact pe om nu mai in fata omul nu mai in spate exact pe el.
Ok hai sa zicem ca ai dreptate de ce iti dansa tinta dupa ce faceai un kill? explica'mi aia si eu nu mai zic nimic.
Sus In jos
™FastEX™
Membru de Onoare
Membru de Onoare
™FastEX™


Numarul mesajelor : 142
Data de inscriere : 04/06/2009
Varsta : 36
Localizare : Deva

Reclamație FastEX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamație FastEX   Reclamație FastEX Icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 9:57 pm

pai asta am intrebat si eu unde imi sare k nu am obs...
Sus In jos
http://www.biker-shop.ro
fun

fun


Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 18/06/2009
Varsta : 33

Reclamație FastEX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamație FastEX   Reclamație FastEX Icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 9:59 pm

Primul demo pe la sfarsit. Acolo iti sare tinta de pe mid pe oamenii de la portile din dreapta. A da si uitate dupa ce omori pe cineva sa vezi cum iti face tinta.


Ultima editare efectuata de catre fun in Joi Mar 04, 2010 10:01 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
™FastEX™
Membru de Onoare
Membru de Onoare
™FastEX™


Numarul mesajelor : 142
Data de inscriere : 04/06/2009
Varsta : 36
Localizare : Deva

Reclamație FastEX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamație FastEX   Reclamație FastEX Icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 10:00 pm

infine nu mai imi bat capul cu voi... a zis alfredo k nu e ...nu mai aveti ce comenta si cu asta .
Sus In jos
http://www.biker-shop.ro
fun

fun


Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 18/06/2009
Varsta : 33

Reclamație FastEX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamație FastEX   Reclamație FastEX Icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 10:02 pm

Din pacate ai dreptate dar daca ai avut te rog eu sa numai joci cu ele. Ca daca joci eu am nasul format pentru codati:P sau daca ceva nu se misca cum trebuie:D.
Sus In jos
memo90frost

memo90frost


Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 27/05/2009
Varsta : 33
Localizare : Tulcea-Constanta

Reclamație FastEX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamație FastEX   Reclamație FastEX Icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 10:24 pm

™FastEX™ a scris:
si nu vad unde zici k sare tinta...cred k iti sare tie mousul

Tocmai că mie poate îmi sare ținta când trag (asta depinde de cum fac din maus când trag), dar NICIODATA ținta nu se mișcă după ce mori.


Ultima editare efectuata de catre memo90frost in Vin Mar 05, 2010 3:37 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.mygarage.ro
™FastEX™
Membru de Onoare
Membru de Onoare
™FastEX™


Numarul mesajelor : 142
Data de inscriere : 04/06/2009
Varsta : 36
Localizare : Deva

Reclamație FastEX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamație FastEX   Reclamație FastEX Icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 10:33 pm

ma ai incercat si tu sa-i captezi atentia lu' Alf si nu stiai cum ai zis ce dracu hai sa incerc un Demo la un player bun?....nush daca ti-a reusit:)
Sus In jos
http://www.biker-shop.ro
Andr3y

Andr3y


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 05/03/2010
Varsta : 34
Localizare : Pitesti

Reclamație FastEX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamație FastEX   Reclamație FastEX Icon_minitimeVin Mar 05, 2010 1:19 am

Sal...sigur o sa ziceti cine e asta de vine si zice aiureli pe forum.Am mai jucat si inainte pe sv tot cu numele Andr3y.Am vazut demoul si in primu in alea 15 secunde se vede clar codul.Nu cred k e cineva care nu vede tinta sarind.Iar in al II-lea demo asa cum au spus ceilalti dupa ce omori un jucator nu ti se poate misca tinta in halu ala.Eu nu cred k prin a avea vechime pe un server ai si dreptul de a juca cu cod.
Aq puteti sa ma contraziceti...
Sus In jos
memo90frost

memo90frost


Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 27/05/2009
Varsta : 33
Localizare : Tulcea-Constanta

Reclamație FastEX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamație FastEX   Reclamație FastEX Icon_minitimeVin Mar 05, 2010 3:42 am

@FastEX Am încercat (și culmea am și reușit). Nu am motive pentru care să captez atenția oricui. Când ți se mișcă ținta după ce mori înseamnă că ai cod. Văd că nu încerci deloc să oferi explicații, ci te bazezi că te scapă Alfredo.

@Andr3y Cum să nu te știm, tu esti cel cu lag-ul de pe thunder. Smile

Edit: Uitați un demo facut acum cinci minute. Pentru cei care susțin cu tărie că FastEX nu a folosit ieri coduri, vă rog să vă uitați cum îi face ținta după ce moare ( http://www.fileshare.ro/3506520393.61 ) și un demo de ieri, cu o țintă jucăușă chiar și când jucătorul moare ( http://www.fileshare.ro/3506587389.05 ).
Sus In jos
http://www.mygarage.ro
BeCuLeTzAlupigus




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 10/03/2010
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

Reclamație FastEX Empty
MesajSubiect: Nu e frumos   Reclamație FastEX Icon_minitimeMier Mar 10, 2010 11:04 pm

Fast nu e frumos daca joci de atata timp pe server sa joci cu prostii dinastea MIE mi`ai dat pe d2 Cap la scara knd tu mergeai spre baza la tero Exclamation Exclamation Exclamation Macar recunoaste ....
Sus In jos
™FastEX™
Membru de Onoare
Membru de Onoare
™FastEX™


Numarul mesajelor : 142
Data de inscriere : 04/06/2009
Varsta : 36
Localizare : Deva

Reclamație FastEX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamație FastEX   Reclamație FastEX Icon_minitimeJoi Mar 11, 2010 12:28 am

ma tu postezi acu si topicu e de 2 sapt=)))
Sus In jos
http://www.biker-shop.ro
Continut sponsorizat





Reclamație FastEX Empty
MesajSubiect: Re: Reclamație FastEX   Reclamație FastEX Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamație FastEX
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie By Nex
» Reclamatie Meryse
» Reclamatie droOanga
» Reclamație Sandala
» Reclamatie eCodat!?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Thunders.idle.ro :: Thunders.idle.ro :: Reclamatii Admin-
Mergi direct la: